Само Тоа Го Имаш? - 8оз Колба За Пиење Алкохол Во Колкот, Црна

Само Тоа Го Имаш? - 8оз Колба За Пиење Алкохол Во Колкот, Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 440.00
Залиха:

КОЛБИТЕ ЗА КОЛКОВИ СЕ КУЛ! - Ова е колба од нерѓосувачки Челик 8оз. Со својата убава мазна површина и совршено печатење, ова ја прави крајната колба на колкот. Додадете нешто што ви се допаѓа. Вотка, Текила, Виски, Рум, или можеби дури и вино. Тоа ќе ја заврши работата. ИЗДРЖЛИВ и ЦВРСТ - оваа колба за колкови е изработена од нерѓосувачки челик со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето колби за колкови на пазарот што го прави цврст и издржлив за секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО СЕКОГАШ - оваа колба за колкови не е безбедна во микробранова печка, но тие се безбедни за миење садови. Можете и вие рачно да се миете ако сакате и добро ќе се држи до двете перења. Ова е квалитетна колба за колкови. СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани и барови и многу повеќе. Ова е колба за колкови од нерѓосувачки челик 8оз. Со својата убава мазна површина и совршено печатење, ова ја прави крајната колба на колкот. Додадете нешто што ви се допаѓа. Вотка, Текила, Виски, Рум, или можеби дури и вино. Тоа ќе ја заврши работата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата