Сан Диего Падрес Прескокнете Шумакер #55 Игра Издадени Морнарица Џерси АСГ Лепенка 024-Игра Користи МЛБ Дресови

Сан Диего Падрес Прескокнете Шумакер 55 Игра Издадени Морнарица Џерси АСГ Лепенка 024-Игра Користи МЛБ Дресови

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. 2016 Сан Диего Падрес Прескокнете Шумакер #55 Игра Издадена Морнарица Џерси АСГ Лепенка 024 ако производот е непотпишан Или не се користи, холограмот нема да биде вклучен прескокнете ги сувенирите На Шумакер. Синсинати црвените сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата