Sangидовите на Sangирки Sangtree Whirghtsенски здолниште, еластично здолниште со униформа на половината, 2 години - САД 4XL

Sangидовите на Sangирки Sangtree Whirghtsенски здолниште, еластично здолниште со униформа на половината, 2 години - САД 4XL

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. 100% полиестер. Ткаенината е пријателска за кожата, дише, затегната. Удобно и безбедно во два слоја, надворешни здолништа и шорцеви внатрешни, можете да се движите слободно цел ден. Вградените шорцеви со функционални џебови обезбедуваат дека вашите мобилни телефони или клучеви не испаѓаат додека вежбате. Плетиран атлетски скерт за жени, погоден за фитнес, јога, пешачење, одење, спорт и секојдневно секојдневно облекување. Здолниште со јамки на ременот. Здолниште со шорцеви. Здолниште со 2 џебови. Здолниште со шорцеви. Здолниште со 2 џебови. Здолниште без шорцеви. Трендовски плетени мини здолништа со разни печати за да ви изрази моден вкус. Цела година мора да ги има симпатичните истегнати здолништа со а-линија за девојчиња и жени. Шорцеви прикачени за да ве спасат од срам. Разновидна облека за многу прилики како училиште, секојдневно носење, забава и косплеј, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата