Satco Nuvo 65/538 LED голема светлина од поплави, бронза

Satco Nuvo 65/538 LED голема светлина од поплави, бронза

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Предводена голема светлина на поплави; 50 W; 4000к; Бронзена завршница. Wattage : 50.0. Напон : 277.0. Тежина на пакет : 28,2 фунти. Предводена голема светлина на поплави; 50 W; 4000к; Бронзена завршница. Wattage : 50.0. Напон : 277.0. Тежина на пакет : 28,2 фунти. Предводена голема светлина на поплави; 50 W; 4000к; Бронзена завршница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата