SAUCONY MEN'S ENDORPHIN SHIFT 2 ВОДНИЧКИ чевли

SAUCONY MEN'S ENDORPHIN SHIFT 2 ВОДНИЧКИ чевли

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

100% кожа. Увезени. Гума ѓон. Вратилото мери приближно глужд од лак. Rock and Roll : Technology Speedroll ве придвижува без напор, за да можете да трчате побрзо, а не потешко. Мека и брза : возвишениот кревет на Pwrrun ви дава плус за преземање на Speedroll, правејќи го ова совршен чевли за секое растојание и кој било ден во неделата. Рационализирана стабилност : Трим новиот бројач на потпетици ја намалува тежината, додека новите ленти за лизгање обезбедуваат совршено прилагодени додека трчате. Полесно стапало : Овој стил е веган и содржи рециклирани горни материјали. Максимално амортизирање. Целосна брзина. Endorphin Shift 2 е дефиниција за без напор перформанси. Тоа меша воздишен кревет на амортизирање на pwrrun со пропулсивна технологија за брзини, така што ќе извлечете повеќе од секоја чекори. И со својот совршен допир на стабилност, можете да сметате на многу чудни милји, секој ден во неделата, ендорфинот Shift 2 е дефиниција за без напор перформанси. Тоа меша воздишен кревет на амортизирање на pwrrun со пропулсивна технологија за брзини, така што добивате поголема удобност и брзина од секоја чекори. И со својата стабилна платформа и допир на водство, можете да сметате на многу мириси што се чувствуваат добро, секој ден во неделата. Технологијата Speedroll ве придвижува без напор, за да можете да трчате побрзо, а не потешко. Влагата кревет на Pwrrun ви дава плусхер за да го преземе Speedroll, правејќи го ова совршен чевли за секое растојание и кој било ден во неделата. Трим новиот бројач на потпетици ја намалува тежината, додека новите анти-лизгачки ленти обезбедуваат совршено безбедно вклопување додека трчате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата