Сазао Куче Мачка Крзно Отстранувач, Пет Ролери Отстранување На Влакна Закривен Дизајн За Кучиња

Сазао Куче Мачка Крзно Отстранувач, Пет Ролери Отстранување На Влакна Закривен Дизајн За Кучиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 203.20
Залиха:

ЗАОБЛЕН ДИЗАЈН : заоблениот дизајн се користи за удобно држење и е чист со лесно притискање за да ја одземе прашината без да остави лепак. ЗАОБЛЕН ДИЗАЈН : заоблениот дизајн се користи за удобно држење и е чист со лесно притискање за да ја одземе прашината без да остави лепак. ЛЕСНО ЗА ОТКИНУВАЊЕ : дизајн На Дијагонално сечење, лесно можете да откинете половна хартија. Само пронајдете го аголниот дел откако ќе ја намотате конецот, а потоа откинете го. ВРЕДНОСТ КОЛИЧИНА : 1 ролери + 2 вискозни заменски јадра. Лесно е да се замени и ви овозможува да го користите подолго време за да ги задоволите речиси сите потреби. ДОБАР ПОМОШНИК ЗА СЕКОЈДНЕВНО ЧИСТЕЊЕ ВО ДОМАЌИНСТВОТО : може да го направи вашето домашно милениче коса, софа, перница за автомобил, тепих, костум, панталони, постелнина и ватенка поуредно и чисто. СИЛНА ВИСКОЗА : овој пренослив отстранувач на влакна за миленичиња прифаќа двонасочно електростатско лепење, кое лесно може да ја залепи косата или прашината и е погодно за употреба. Тип На Ставка : Отстранување На Влакна Од Домашни Миленици Материјал : Апсизирај : Прибл. 9х11х5см / 3, 5х4, 3х2, 0ин Карактеристики : 1. Силна Адхезија2. Со Заштита На Капакот3. Пренослив Во Торбата4. Чиста И Без Трага5. Нетоксичен Лепак6. Удобен Зафат7. Слободен Замена Волна Јадро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата