SCJS Монокуларна ноќна визија со висока дефиниција за долго растојание зумирање со големи калибарски зуми 8-24x50 Монокуларен L ++

SCJS Монокуларна ноќна визија со висока дефиниција за долго растојание зумирање со големи калибарски зуми 8-24x50 Монокуларен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1236.80
Залиха:

调节 Прилагодете го тркалото за зумирање од лево надесно за да ги почувствувате различните детали за односот 8-24 X зум, донесена од системот за фокусирање на динамичкиот центар. √ FMC широкопојасен зелен ѓавол, висок трансмисија на светлина, низок рефлексија, јасен вид, прилагодлива маска за очи, носење очи не влијае на удобноста. √ Поврзете се со монтирање на фотоапаратот за снимање и лесно снимајте далечна глетка во кое било време, каде било. (Додатоците за статив се продаваат одделно). Focus Флоризирајќи го рачното тркало : Фокусирање на фокусот на големото тркало за фокусирање, површинскиот дизајн против лизгање е погоден за операција со една рака, а ефектот на фино прилагодување е подобар. Вклучување на маска за очи : Ротирачки дизајн на окуларот, прилагодливо растојание од брадата, голо око и очила за носење се погодни за употреба, подобрување на удобноста на гледањето. Име на производот : Монокуларна објективна леќи Големина : 50мм, дијаметар : 5,5-1,8мм Поле на видно : 4,3 ° -2,1 ° Функција : Зум во 8-24 пати тежина : Околу 0,56 кг во близина на фокусна должина : 3М облога : FMC единечен широк зелен филм Опсег на апликација : Инспекција на терен, канцеларија, античко ценење, филателично хоби, весници за читање, итн. Совети : Рачното мерење ќе произведе грешка од 2-3 см, ве молам простете ми, благодарам! Белешка : Поради проблеми со светлина или прикажување, фотографијата може да има мала разлика во бојата од вистинскиот предмет. Времето на испорака е 12-20 дена. Ако сè уште не можете да ја добиете нарачката по 30 дена, ве молиме контактирајте не. Ако имате какви било прашања, слободно испратете ни е -пошта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата