Scodi Mens Polo кошули Краток ракав Атлетски обичен голф Поло лето лето влага со маичка со кокошка маица

Scodi Mens Polo кошули Краток ракав Атлетски обичен голф Поло лето лето влага со маичка со кокошка маица

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.84
Залиха:

90% полиестер, 10% спандекс. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. 【Класичен стил и иновативен дизајн】 Овие мажите поло маици го задржуваат дизајнот на плакетата на класичната поло маица и додава дизајн на шема различен од другите специјални прилики. Класичен и стилски. 【Висока еластична ткаенина】 голф кошули за мажи е специјална ткаенина направена од 90% полиестер и 10% спандекс. Добра еластичност, ткаенината не е лесно да се брчки. Ефектот за вентилација е одличен, така што ќе можете да се одржите суво во топло лето. 【Уникатен дизајн на печатење】 Печатени се некои стилови на овој голф поло. Дизајниран од дизајнер, има уникатен стил и не е лесно да се погоди кошулата. 【Применливи прилики】 Нашата спортска поло маица може да се користи за голф, тенис, бизнис, канцеларија, трчање, секојдневен живот и други прилики. Или како кошула кошула. Стилот е разноврсен и може да се совпадне со какви било панталони по волја. 【Совети】 Може да се измие машина и не е лесно да се брчки. Може да се однесувате на табелата со големина за избор. Овие кошули за мажи Поло го задржуваат дизајнот на плакетата на класичната поло маица и додава дизајн на шема различен од другите специјални прилики. Класичен и стилски. Голф кошули за мажи е специјална ткаенина направена од 90% полиестер и 10% спандекс. Добра еластичност, ткаенината не е лесно да се брчки. Ефектот за вентилација е одличен, така што ќе можете да се одржите суво во топло лето. Нашата спортска поло маица може да се користи за голф, тенис, бизнис, канцеларија, трчање, секојдневен живот и други прилики. Или како кошула кошула. Стилот е разноврсен и може да се совпадне со какви било панталони по волја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата