SEASD 11 ПАРЧИЊА Нерѓосувачки Челик Кружни Игли За Плетење Капчиња Кука Сет Предиво Ткаат Самостојни Занаетчиски Алатки Со Торба

SEASD 11 ПАРЧИЊА Нерѓосувачки Челик Кружни Игли За Плетење Капчиња Кука Сет Предиво Ткаат Самостојни Занаетчиски Алатки Со Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Комплетен сет за капчиња може да ги задоволи вашите различни барања при хеклање. Идеален подарок За Баба,Мајка, Почетници или Напредни Капчиња. Рачката на секоја игла е означена со големина за лесна идентификација. Компактниот комплет за капчиња може да ги задоволи вашите различни потреби за капчиња. Нашите игли за плетење имаат мек зафат. Комплетен сет за капчиња може да ги задоволи вашите различни барања при хеклање.Идеален подарок За Баба,Мајка, Почетници или Напредни Капчиња.Рачката на секоја игла е означена со големина за лесна идентификација.Компактниот комплет за капчиња може да ги задоволи вашите различни потреби за капчиња.Нашите игли за плетење имаат мек зафат.Материјал : нерѓосувачки челиккружни игли за плетење должина 43см 65см 80см 100см 120см 11 Големина Вклучувајќи : 6#(5мм) 7#(4,75 мм)8#(4,5 мм) 9#(4,0 мм)10#(3,5 мм) 11#(3,0 мм) 12#(2,5 мм) 13#(2,25 мм) 14#(2,0 Мм) 15#(1,75 мм) 16#(1,5 мм)парцела вклучувајќи : игли за плетење со големина 11 10 парчиња маркери за бод 1 еез пластични игли за шиење1 еез двојна глава капчиња кукавица : ние ја испраќаме бојата на додатоците за шиење по случаен избор алатки за шиење поставете ножици за плетење капчиња плетење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата