Seco O5494 Индексирани Вежби За Вметнување, 0,8750 Децимални Инчи Дијаметар На Вежба

Seco O5494 Индексирани Вежби За Вметнување, 0,8750 Децимални Инчи Дијаметар На Вежба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1366.40
Залиха:

Дијаметар На Точката На дупчење (Децимален Инч) 0,8750, Длабочина На Точката на Дупчење со Сооднос 5хд, Максимална Длабочина На Точката На Дупчење (Децимален Инч) 4,3750, Рамен Велдон Од Типот На Стеблото, Дијаметар На Стеблото (Децимален Инч) 1.0000, Серија Перфомакс, Број На Влошки за Дупчалка 2. Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 0703-C1, Вметнете Компатибилност (Надвор или Периферни) SCGX 060204, Вежба Стил SD505, Сечење Насока Десната Рака, Вметнете Големина (Децимален Инч) 0. 2500x0. 0940( Периферни); 0. 3120x0. 1250 (Центар). Вкупна Должина/Проекција (Децимален Инч) 7.8060, Должина На Флејта (Децимален Инч) 3.4310, Должина На Телото (Децимален Инч) 5.5910, Должина На Стеблото (Децимален Инч) 2.2500, Дијаметар На Јаката (Децимален Инч) 1.3940, Преку Течноста За Ладење (Да/Не) Да. Земја На потекло : Шведска. Оптимизирани премази, врвот геометрии и вметнете дизајни. Овие вежби нудат висококвалитетни дупки и висока продуктивност за сите видови апликации и материјали за работни парчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата