СЕГАНУП Машки Ленени Кошули Обични Кошули Со Кратки Ракави Кошула Со Копчиња За Мажи Модна Летна Кошула На Плажа

СЕГАНУП Машки Ленени Кошули Обични Кошули Со Кратки Ракави Кошула Со Копчиња За Мажи Модна Летна Кошула На Плажа

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.84
Залиха:

95% Полиестер, 5% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. Затворање на копчето. Машинско Перење. Стил : памучната и конопната ткаенина е лесна и удобна за носење. Оваа секојдневна кошула со копчиња е изработена од ткаенина што дише. Функција : оваа машка обична кошула со копчиња има кратки ракави, ревери, редовно вклопување, затворање на копчиња и цврста боја. Создадете секојдневен и модерен изглед за вас. Дизајн : оваа памучна ленена кошула е многу погодна за совпаѓање со фармерки или други тексас предмети. Таа е погодна за модерен ретро стил или совпаѓање со памучни панталони. Повод : Погоден за пролет, лето и есенско носење. Погоден за плажа, одмор, запознавање, канцеларија, улична облека, вечера и облека за одмор. Забелешка : машката обична кошула со памучно копче може да се пере во машина. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да нарачате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата