Секое Зајаче Ја Поздравува Велигденската Колекција Винил Фланелен Заден Чаршав

Секое Зајаче Ја Поздравува Велигденската Колекција Винил Фланелен Заден Чаршав

Достапно за вашата нарачка
DEN 184.00
Залиха:

100% винил преклопување 100% Полиестер Фланелен Поддршка. Лесна Нега-избришете ја со влажна крпа или сунѓер. Големина 52" х 90" триаголник одговара на големини на масата 28 "х 60" до 40"х 72". Тенки и лесни. Мејнстрим чаршав е тенок и лесен чаршав кој е 100% винил кој преклопува 100% полиестерска фланелна подлога. Колекција зајачиња зајаци среде велигденски јајца и цвеќиња на светло пастелно сина позадина украсена со "Здраво Пролет", "Блум" и "Секое Зајаче Добредојде" дава празнично чувство За празникот велигден во секоја просторија или област. Винил чаршав овозможува лесна нега-само избришете ја со влажна крпа или сунѓер. Пакувањето може да варира.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата