Секогаш бидете сами, освен ако був целиот држач за тенџере повеќе стандардна една големина

Секогаш бидете сами, освен ако був целиот држач за тенџере повеќе стандардна една големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 366.40
Залиха:

Официјално лиценцирана стока. Музика, стока за спорт и забава. Квалитетни производи. Детален дизајн на графички уметнички дела. Официјално лиценцирана стока. Музика, стока за спорт и забава. Квалитетни производи. Детален дизајн на графички уметнички дела. Бони Латам. Секогаш треба да бидете сами! Ако не можете, единствената работа што треба да направите е да бидете був! Овој стар дизајн на слава е отпечатен на сет од 2 држачи за тенџере со неопренови, во кој се појавува текстот „Секогаш бидете сами, освен ако не можете да бидете був, тогаш секогаш бидете був“. Процесот на сублимација на бојата создава мали несовршености кои се уникатни за секоја ставка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата