Секс машината за секс со животни со животни дилдоси нафрлајќи 3xlr конектор Loveубов машина со 7 додатоци

Секс машината за секс со животни со животни дилдоси нафрлајќи 3xlr конектор Loveубов машина со 7 додатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 1887.52
Залиха:

Најдобро искуство - Автоматската сексуална машина може да навлезе од 0 - 280 пати во минута и може да се прилагоди од агол од 0-90 степени со најслабиот звук. Оваа секс машина со автоматски систем за заштита. Ние предлагаме да ја користите средната длабочина за прв пат и постепено да се навикнувате на длабочината. Стабилна Loveубов машина - Влезливата сексуална машина може да се прикачи на која било рамна површина користејќи ги четирите силни чаши за вшмукување на основата, отворајќи цел свет на можности за игра без раце.Најдобро искуство - Автоматската сексуална машина може да навлезе од 0 - 280 пати во минута и може да се прилагоди од агол од 0-90 степени со најслабиот звук. Транспортирајте го лесно и уживајте во вашиот одмор или на кое било друго место. Нашиот производ има шестмесечна гаранција за квалитет, секоја вина предизвикана од не-уметнички причини може да се реши во рок од шест месеци бесплатно. Транспортирајте го лесно и уживајте во вашиот одмор или на кое било друго место. Кога отпорот над својата граница, автоматскиот систем ќе започне и ќе престане да работи, не грижи се, исклучи ја моќноста и рестартирај ќе се опорави. Ве молиме, потврдете дека сте го залепиле копчето пред да ја започнете машината. Треска е нормално после долго време. Додавањето малку вода на дното на чашата за вшмукување ќе има посилен капацитет за адсорпција. Ако имате какви било проблеми, pls нè извести. Купувајте со доверба - нема чувствителни информации на кутијата, избегнувајќи непотребен срам. И можете да учествувате во нив каде и да сакате. Унисекс машина - Нашите loveубовни машини се дизајнирани да ги користат мажите и жените во речиси секоја позиција. Лесна контрола и едноставно складирање - Оваа преносна машина за секс играчки може да се прилагоди без кавга и исто така е разноврсна. Обрнете внимание на хигиената, измијте ги сите прилози пред да ги користите. Ако имате какви било проблеми, pls нè извести. И можете да учествувате во нив каде и да сакате. Додавањето малку вода на дното на чашата за вшмукување ќе има посилен капацитет за адсорпција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата