Семејна Божиќна Капа За Кучиња Со Папринт Персонализирана Капа На Дедо Мраз Смешни Божиќни Украси

Семејна Божиќна Капа За Кучиња Со Папринт Персонализирана Капа На Дедо Мраз Смешни Божиќни Украси

Достапно за вашата нарачка
DEN 223.84
Залиха:

Висококвалитетен полиестер. Дедо мраз капи доаѓаат во две големини, возрасни и деца. Големината на детето е : 14,1 Ч*10,7 Инчи. Супер мека површина и постава, нема да исчезнат, заштитете ја главата и косата, задоволете го вашето семејство да го користите На Божиќ. Карактеристичната Божиќна капа може да ве натера да се издвоите од Другите Во Божиќ, а модерната шема може да ви донесе повеќе очи и да донесе топла атмосфера Во Божиќ. Среќен Божиќ за вас!. Божиќните капи се божиќни задолжителни за сите И прават одлични подароци за пријателите и семејството. Капите на дедо мраз носат добра атмосфера На Божиќ, капите На Дедо мраз се погодни За Божиќ, Божиќна косплеј, забави, Нови Години итн. Ако имате какви било прашања во врска со Нашите Божиќни капи, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата