Сеопфатен КАБЕЛ USB2-AMF-25PROAP 25FT ПЛЕНУМ USB АКТИВЕН ACTIVE М / Ф ПРО АВ / ИТ СЕРИЈА ДОЖИВОТНА ВОЈНА

Сеопфатен КАБЕЛ USB2-AMF-25PROAP 25FT ПЛЕНУМ USB АКТИВЕН ACTIVE М / Ф ПРО АВ / ИТ СЕРИЈА ДОЖИВОТНА ВОЈНА

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.84
Залиха:

МПН : УСБ2-АМФ-25ПРОАП. МПН : УСБ2-АМФ-25ПРОАП. Име на бренд : Сеопфатна Линија На Производи : Про АВ / ИТ Име На Производ : Про АВ / ИТ Активен Пленум УСБ Машки До Женски Кабелски Маркетинг Информации : Сеопфатни Активни ПРО АВ/ИТ ПЛЕНУМ USB Продолжувачки Кабли елиминирајте ГО ОГРАНИЧУВАЊЕТО НА ДОЛЖИНАТА НА USB од 15 стапки што овозможува продолжени USB врски. Овој активен USB машки на женски кабел овозможува поставување НА USB уреди до 75 стапки подалеку. Кабелот користи засилувач на централната положба за да овозможи поставување зад ѕидните плочи бидејќи можете да додадете до 15 стапки на двата краја на овој кабел. Овој продолжен кабел активно ги тампонира дојдовните и појдовните сигнали за да обезбеди усогласеност со спецификацијата USB 2.0 за електрични и временски минимуми. Дизајниран за употреба СО USB 2.0 или 1.1 уреди, вклучувајќи веб-камери, интерактивни табли и печатачи. Обликуваното олеснување на видот обезбедува ненадмината издржливост. Јакна со пленум овозможува вградување во тавани без употреба на канал. Тип на производ : Тип На Кабел За Пренос На Податоци Тип На Кабел : ДОЛЖИНА НА USB Кабел : 25 стапки Конектор На Прв Крај : 1 x Тип Машки USB 2.0 USB Конектор На Втор Крај : 1 x Тип Женски USB 2.0 USB Карактеристики : Обликувана, Заштитна Должина : Да Поддржан Уред : Веб Камера, Печатач, Боја На Табла : Мат Црна Јакна Тежина (Приближно) : 13.60 Оз Зелена Усогласеност : Да Зелен Сертификат За Усогласеност/Авторитет : Рохс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата