Серум За Тетоважа Со Мастило Против Избледување, Напредна Заштита Од Тетоважа

Серум За Тетоважа Со Мастило Против Избледување, Напредна Заштита Од Тетоважа

Достапно за вашата нарачка
DEN 592.00
Залиха:

Подобрувањето На Inуалот Со Мастило прави вашите нови и стари тетоважи да изгледаат одлично! Вдишува живот во вашето мастило со посветли бои и потемни црнци. Ќе видите непосредна разлика бидејќи го прави вашето мастило да изгледа свежо и живописно. RESTУАЛОТ Со Мастило ЗА Враќање е првата линија на одбрана на вашата кожа за да престане да исчезнува тетоважата продолжува пред сите креми за навлажнување, лосиони или мелеми. Започнете Inуал Со Мастило и гледајте како вашите прекрасни тетоважи добиваат смела нова живост по првата апликација. ЗАШТИТЕТЕ-Останете смели, заштитете ја вашата инвестиција со мастило. Осигурајте се дека уметноста на вашето тело изгледа свежо како денот кога сте биле потпишани. Серумот За Тетоважа Со мастило Против Избледување ги спречува вашите тетоважи да исчезнат и ја одржува нивната живост засекогаш. Загарантирано. МОЌЕН Серум-Серумот богат со 7 пептиди ја хидрира, храни и поправа вашата тетовирана кожа што старее. Во комбинација со амино киселини, антиоксиданси, витамини и хијалуронска киселина ,kedуалот Со Мастило ги подмладува постарите тетоважи и го спречува избледувањето на вашето ново мастило. ВИСТИНСКИ РЕЗУЛТАТИ-Inуалот Со Мастило ги прави вашите тетоважи да изгледаат и да останат поживописни цел ден! Колку повеќе го користите, толку подобро делува на подмладување на вашата кожа. Здрава кожа = храбри живописни тетоважи за живот. Резултати кои траат. Тетоважа Осветлувач Навлажнувачки Крем Бледнеат Заштита Тетоважа После Нега Обновување Мастилоancedуал напредни кожата подмладување серум подобрува, враќа и запира вашиот мастило бледнее. Формулиран со природни биоактивни состојки за негување, поправка и хидратација на вашите тетоважи. Kedуалот со мастило веднаш ги затемнува црнците и ги осветлува тетоважите во боја, со нула мрсни остатоци оставени на вашата кожа. Ќе ја видите разликата во тоа колку живописно изгледа вашето мастило и меко се чувствува вашата кожа веднаш по неговото користење! Овој лесен свилен серум ја остава вашата кожа да се чувствува мазна, мека и хидрирана додека работи под површината за да престане да исчезнува тетоважата. Започнете Inуал Со Мастило за вашите нови и стари тетоважи да изгледаат најдобро, со 100% немрсна, маслена и без мирис формула која вдишува живот во вашето мастило, без да остави остатоци на вашата кожа (да, го кажавме ова двапати). Останете смели, заштитете ја вашата инвестиција со мастило! Резултати кои последен-Гарантира Гордо извори и направени Во Сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата