Сет на адаптер за приклучок за либетатон, одделение, 3 & 6, адаптер за приклучок за дупчење, адаптер за приклучок за приклучок, адаптер за возач на приклучоци, продолж?

Сет на адаптер за приклучок за либетатон, одделение, 3 & 6, адаптер за приклучок за дупчење, адаптер за приклучок за приклучок,

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.84
Залиха:

Гаранција за работна ефикасност : Сите 1/4 "3/8" и 1/2 "Адаптери за приклучок за вежбање се дизајнирани со топки за задржување, обезбедувајќи какви било приклучоци се цврсто обезбедени на адаптерите кога се применуваат. Висок квалитет : Наставките за приклучок на возачот на влијанието се изработени од врвен хром ванадиум челик (CR-V) и третирана со топлина. Сите адаптери за приклучоци можат да се организираат во удобни држачи. Карактеристики : . Спецификација : . Широко применливо : Сите адаптери за приклучоци за вежбање се од 1/4 "Hex Shank, што може да ги собере сите системи за брзо промена и стандардни дупки. Различни должини на адаптери за приклучок за вежбање можат да ви помогнат да работите на различни простори. Имате какви било проблеми во кое било време. Комплетот за адаптер за возач на приклучоци може да го претвори вашиот возач за вежбање во возач на приклучок за напојување, идеален и за професионалци и за DIY.Повеќекратни спецификации : Сетот за адаптер за приклучок за обележје на либератон, вклучува 6 парчиња екстензии на адаптер за приклучок. Висок квалитет : Наставките на приклучокот на возачот на влијанието се изработени од врвен хром ванадиум челик (CR-V) и третирани со топлина. Тие се во три спецификации-1/4 "3/8" и 1/2 "и со две должини- 3 "& 6". Дизајнот со широко распространетост помага да се обезбедат непречено приклучоци во адаптерите. Гаранција за услугата по продажбата : Ветување за алатката за лигарата да му понуди на секој клиент 100% -услуга за последователни услуги. Сетот за адаптер за приклучок за вежбање е од челик CR-V и третирани со топлина, исполнувајќи ја оценката на влијанието. 3" и 6 "должина. Ве молиме, само кажете ни дали имате проблеми во секое време.

Кон својствата

The Libraton impact grade socket adapter set includes 6 pieces of socket adapter extensions. They are in three speciations-1/4 3/8 & 1/2 and of two lengths-3 & 6. Different lengths of drill socket adapters can help you work in various spaces. All socket adapters can be organized in convenient holders. :

Најдобри предлози во категоријата