Сет на нож за хоби со прецизно хоби на Амазон Основи од Амазон

Сет на нож за хоби со прецизно хоби на Амазон Основи од Амазон

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Сетот за ножеви со хоби со 29 парчиња вклучува нож за моделирање, 26 лопати со остри брич (6x #1,4x #3,4x #4,2x #10,6x #11,4x #12), меленица за заострување и пар од пинцети. Изработено од издржлив, висококвалитетен легура челик; Стилови на сечилото вклучуваат : матрица, фино точка, постигнување и длето. Корисно за прецизно сечење, резба, кастрење, длето, дебарирање и многу повеќе; Без напор се сече низ дрво, густ картон, материјал за крпа, занаетчиска хартија, пластика и тенок метал. Лесната рачка на алуминиум доаѓа завиткана во без лизгање гума за дополнителна удобност и контрола; Случајот за пластично складирање е вклучен за безбедно задржување, организирање и удобно носење. Мерки 5.9 на 3,8 на 1,6 инчи; Поддржано од Основи 1-годишна ограничена гаранција. Основи за опис на производот 29-парчиња прецизно хоби нож поставен од основите на производителот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата