Сет на универзални зглобни сокет со универзални споеви, сет на адаптер за приклучок за вртење на челик ванадиум, 1/4in, 3/8in, 1/2in погон Универзален сет на зглобови

Сет на универзални зглобни сокет со универзални споеви, сет на адаптер за приклучок за вртење на челик ванадиум, 1/4in, 3/8in,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Висок квалитет : Овие универзални зглобови се изработени од зацврстен хром ванадиум челик (CR-V), а површината е хром позлатена и полирана за отпорност на корозија и долг животен век. Практично : Ние, исто така, додадовме извори на двете фиксни шахти во средина, така што универзалниот зглоб може да се чува под кој било агол без да се движи, поудобно и практично. Сигурен : Постојат и неколку мали жлебови во внатрешниот wallид на жлебот на крајот на возењето, што може да се користи во комбинација со топката за заклучување во рачката на рачката за да ги заклучи двете заедно безбедно и не лесно да се дислоцираат. Совршена оптимизација : Ние ја оптимизиравме структурата на универзалниот спој, така што максималниот агол на свиткување на универзалниот спој може да биде скоро 90 ̊, така што ова е посоодветно за работа во потесен простор. Совршена оптимизација : Ние ја оптимизиравме структурата на универзалниот спој, така што максималниот агол на свиткување на универзалниот спој може да биде скоро 90 ̊, така што ова е посоодветно за работа во потесен простор. Модел : Овие универзални споеви се 1/4in, 3/8in, со големина 1/2in и се фино машини за да ги исполнат и надминуваат стандардите ANSI/ASME за да се осигурат дека тие ќе се вклопат на која било компатибилна алатка. Брендот Strugdeas е посветена да ви обезбеди производи со највисок квалитет и услуги за да го направите вашето искуство во шопинг најдобро што може да биде. Ние сакаме да донесеме погодност и забава за вас и вашето семејство. Предности на производот : ● Направено од зацврстен хром ванадиум челик и хром-соочена со отпорност на корозија, долг живот. ● Посилни делови за врзување за посигурна употреба ● Оптимизиран дизајн, поголем агол на свиткување, повеќе практичност ако ви се допаѓа, не двоумете се да дејствувате! Материјал : Chrome Vanadium Steel Model : 1/4-инчен диск, погон од 3/8-инчи, 1/2-инчен погон за живот гаранција : Производите на Strug Deas подлежат на строги проверки за квалитет и обезбедуваат гаранција за живот на нашите производи. Ако има проблем со производот за време на гарантниот период, ние ќе ви дадеме целосна наплата. Пакетот вклучува : 1pcs 1/4inch диск Универзален спој 1pcs 3/8inch диск Универзален спој 1pcs 1/2inch диск Универзален спој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата