Сет од 20 хартиени клипови со цртан филм зеленчук и овошје, мало и шик, симпатично и забавно

Сет од 20 хартиени клипови со цртан филм зеленчук и овошје, мало и шик, симпатично и забавно

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Добар помошник за организирање информации : Клиповите за хартија можат да поправат лабава хартија или информации, така што вашата работна површина е попривлечна, но и брзо да ги пронајдете потребните документи. Симпатична форма : хартиерите се обликуваат од зеленчук и овошје, и имаат светли бои, многу симпатични, додајте боја во вашиот живот. Мулти-употреба : Овој приклучок за хартија не само што може да поправи хартија, лепливи белешки може да се користат и како креативен обележувач, означувајќи го вашиот напредок во читањето. Лесно за носење : Големината на овој приклучок за хартија е со иста големина со прстот. Тоа е многу мала тежина, а 20 -те хартиени клипови исто така можат лесно да се вклопат во вашиот џеб. Декорација на живот : Клипови за хартија Симпатична и мала форма може да се користи и како фото реквизит или DIY во мал накит, украсете ја вашата убавина. Добар помошник за организирање информации : Клиповите за хартија можат да поправат лабава хартија или информации, така што вашата работна површина е попривлечна, но и брзо да ги пронајдете потребните документи. Симпатична форма : хартиерите се обликуваат од зеленчук и овошје, и имаат светли бои, многу симпатични, додајте боја во вашиот живот. Мулти-употреба : Овој приклучок за хартија не само што може да поправи хартија, лепливи белешки може да се користат и како креативен обележувач, означувајќи го вашиот напредок во читањето. Лесно за носење : Големината на овој приклучок за хартија е со иста големина со прстот. Тоа е многу мала тежина, а 20 -те хартиени клипови исто така можат лесно да се вклопат во вашиот џеб. Декорација на живот : Клипови за хартија Симпатична и мала форма може да се користи и како фото реквизит или DIY во мал накит, украсете ја вашата убавина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата