Сет за четка за четки за четки за четки од 7 парчиња, 1/4 Шанк Брзи промени се користат во сите типови вежби и меленици за умирање 4500 максимум вртежи во минута за корис?

Сет за четка за четки за четки за четки од 7 парчиња, 1/4 Шанк Брзи промени се користат во сите типови вежби и меленици за умирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Пакетот вклучува : 2 инчи (50 мм), 3 инчи (75мм), четка за жичани тркала од 4 инчи (100мм) за вежба; 0,62 инчи (16мм), 1 во (25мм) жица за крај и 2 во (50мм), четка за жица од 3 инчи (75мм). Висококвалитетно тркало за четки : нуди најквалитетни четки за чаши за жица со јазол и четка за чаша од жица од месинг за да ви ги дадат. Атаки на повеќето вежби за напојување : 1/4 "Шанк Брзи промени Шанкерите се користат во сите видови на вежби и умираат меленици 4500 максимум вртежи во минута Четка за чаши од жица : главно се користи за деконтаминација на метална површина, отстранување на 'рѓа и мелење, дебарирање и полирање, а исто така може да се користи и за одземање на остатоци, мелење и полирање на неметална површина. Жица рамна четка : Се користи за чистење , отстранување на 'рѓа, мелење, дебагирање и чистење на метална површина, а исто така може да се користи и за пилинг и мелење на неметална површина. Четка за жица Пенче : Се користи за мелење, дерифирање, спуштање, чистење, намалување, пукање, полирање и цртање на жица од разни метални и неметални внатрешни дупки, агли, жлебови, итн. Идеално за чистење и отстранување на остатоци : честопати се користат за полирање и чисти метални површини. Исто така, функционира добро за отстранување на 'рѓа, боја и корозија. Спецификација : Премиум жица. Повеќето дупки за напојување.Сигурни и за ментално и за дрво, идеално за чистење и отстранување на остатоци. Име на производот : Wireица четка тркала Шанк : 1/4 "(6мм) Дијаметар : 4 инчи (100мм) +3 инчи (75мм) +2 инчи (50мм) +1 инчи (25мм) +0,62 инчи (16мм) Брзина на оптоварување : 4500 вртежи во форма : Тип на пенкало/ чаши Тип/ рамен тип Квалитет на материјалот : Бакарна позлатена челична жица Тежина : 15,7 УНИЦИ Димензии на пакетот : 5.11x 3.14 x4.00inche Snote : Поради рачното мерење, може да има мали отстапувања. Бојата може да има различна како разликата приказ, ве молиме разберете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата