Сет за сервирање на мраз од 24 парчиња Diana Diana Oro

Сет за сервирање на мраз од 24 парчиња Diana Diana Oro

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Безбедна машина за миење садови. Mepra's The Luxury Art 'е марка марка за публика во резолуција; е навистина уникатен опсег на прибор за прибор и прибор за јадење. Направен во Италија; Овие производи мешаат класична функционалност со уникатни дизајни за современ начин на живот. Совршена комбинација на боја и софистицираност. Услуга за 6. безбедна машина за миење садови. Mepra's The Luxury Art 'е марка марка за публика во резолуција; е навистина уникатен опсег на прибор за прибор и прибор за јадење. Направен во Италија; Овие производи мешаат класична функционалност со уникатни дизајни за современ начин на живот. Совршена комбинација на боја и софистицираност. Услуга за 6. Овој сет за сервисирање од 24 парчиња вклучува 6x европска лажица со големина, вилушка од 6x, цврста рачка со ножеви 6x и 6x европска лажица кафе. Комплетен поставен прибор за поставки за 6 табели. Оваа колекција на плочки со плочки има сложено дизајнирање вешто насликан со електронски ласерски гравура. Наменето да изгледа одлично на најелегантните табели, оваа прибор за јадење претставува антички вештини за занаетчии. Копчињата Мепа е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата