Сетови за тренингот за жени 2 парчиња ленти спортски градник беспрекорен шорцеви со високи половини со цврста јога салата за активна облека за активна облека

Сетови за тренингот за жени 2 парчиња ленти спортски градник беспрекорен шорцеви со високи половини со цврста јога салата за

Достапно за вашата нарачка
DEN 463.84
Залиха:

95% полиестер, 5% други влакна. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : Облека од лето 2 парчиња за жени изработени од 95% полиестер, материјалот е дише, мек, удобно ултра истегнат и не се гледа преку, шорцевите поставени на тренингот имаат еластични и не тесни, влага за влага и брзо суво, три популарни бои можат да бидат избран. Feature : seamless yoga outfits,high waist short legging,two piece shorts outfits for women,workout sets for women,sleeveles tank crop top,U neck,elastic waist bodycon shorts,solid color,biker shorts cute summer outfits,2 piece workout sets, Подмачкувања за жени за жени, тенок вклопување, обичен стил. Дизајн : Беспрекорни врвови на земјоделски култури што одговараат на 2 парчиња облека, врвот на резервоарот за земјоделски култури, што е ласкаво, одговара на кривините на вашето тело и никогаш не излегуваат од стил, овие жени активен сет се дизајнирани со големо деколте и изложена половината. Нема да ги врзува рацете во Сè, можете да ги истегнете рацете по своја волја, дизајнот е едноставен, што го прави стилот помоден, со што ќе се постигне модерен ефект, со беспрекорна плетена ткаенина од ребра, овој краток врв може да ве задржи во мода, без разлика дали е во салата или дома. Повод : женски секси 2 парчиња облеки со високи половини со високи половини поставени совршени за спорт, теретана, јога, трчање, џогирање, аеробик, релаксирање, одбојка на плажа, велосипедизам, настани на отворено, исто така погодни за дома, дневна облека, ноќен клуб и секојдневно носење. Забелешка : S-XL Avavable, пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме на сликите, изберете ја големината според неа. Womenените беспрекорни јога поставија 2 парчиња тренинг спортски градник со високи шорцеви од половината со цврста облека за нозе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата