Сезонски Пелени За Кучиња Што Се Перат, Одговара На Ситни Кучиња, Камуфлажа

Сезонски Пелени За Кучиња Што Се Перат, Одговара На Ситни Кучиња, Камуфлажа

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Меката памучна фланелна обвивка нема да ја оштети косата или кожата на кучето. Машина за перење. Може да се користи со обична санитарна подлога. Произведено во САД. Сезоните се оригиналниот опремен панталон за кучиња во сезоната, кучиња со инконтиненција и кучиња кои патуваат во гајба со автомобили и авиони. Сезонските пелени за кучиња со мала големина се дизајнирани за раси на кучиња со тежина од 9-12 килограми, вклучувајќи : Малтешки Свилен, Играчка Териер, Пудлица, Пекинезе, Минијатурен Пинчер, Јорки, Грифон, Папилон, Свилен Териер, Лесен Сив И Тибетски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата