Sgrace Орнамент Држач За Држач За Држач За Домашна Свадбена Декорација Решетка За Висечки Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач За Терариум Вештерка Топка

Sgrace Орнамент Држач За Држач За Држач За Домашна Свадбена Декорација Решетка За Висечки Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс стабилен и безбеден, не се ниша или паѓа надолу. Не се деформирани или фрлени. Мултифункционален : овој држач за држач за дисплеј може да одговара на домот,декорацијата на свадбата,продавницата или просторијата за состаноци итн.Одлично за топка за вештерки, стаклен терариум,мини фенер,стаклени вазни,мини ветрови, Божиќен украс итн. Креативен Подарок : Додадете убав допир на украсување на секаков вид соба и донесете му на вашиот пријател и семејство добро расположение. Тоа може да биде свадбен подарок или роденденски подарок за вашиот пријател или семејство. Домашна Декорација : Елегантни орнаменти виси во полу-кружната железна рамка погоре, ноќе во вашиот дом за да додадете мистериозна боја.Оживување на современата идеја во безвременски стил и ви овозможува да ги прикажете вашите украсни растенија на нов нов начин.Секој ден можете да видите таква љубов кон декорација. Гарантирана Услуга : Вашето задоволство е загарантирано! 100% задоволството на клиентите е нашата цел.Поради транспорт на долги растојанија, за сите можни неисправни производи, ве молиме контактирајте не бесплатно, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение. Кликнете На копчето "Додај во кошничка" за да го украсите вашиот надворешен простор за живеење или настан сега!. Спецификација : Материјал : Големина На Железо (Висина*Ширина) : 13,8"х5, 5" Опис : украсите што висат на металниот држач, тркалезната основа може да бидат добри фиксни орнаменти, не е лесно да се скршат. Можеби имате некои мини-шофершајбни да висат од куката на овчарот. Ставете ги во близина на прозорецот на викендицата или каде што ветрот може да ги фати за да обезбеди нежна мелодија. Само закачете ја стаклената топка на црниот метален држач, а потоа ставете ги и држачот и земјината топка на која било маса, полица или шалтер за да донесете елегантен, привлечен стил во вашиот дом. Можете да закачите мало тенџере во центарот на железната рамка, а потоа да ја поставите железната рамка на која било рамна површина за да го декорирате вашиот дом или градина. Пакет : 2x Железо Pothookstand.

Кон својствата

Material:
Iron Size(Height*Width)

Најдобри предлози во категоријата