Шампион за мажи PowerBlend Cargo Jogger Pants, џогер џемпери за мажи, машки товари џогери, 31 “

Шампион за мажи PowerBlend Cargo Jogger Pants, џогер џемпери за мажи, машки товари џогери, 31 “

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

50% памук, 50% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Удобност во најдоброто - овие супер меки панталони имаат тешка категорија и удобна ткаенина што работи со вас без разлика дали сте ладат дома или работите надвор. Изгледот што го сакате - овие удобни машки панталони нудат секојдневен, секојдневен изглед за излегување или престој. Двојна сува технологија - Лесна и ткаенина за дишење на ткаенината ја ослободува влагата од вашата кожа за да ви помогне да останете ладни и суви. Без ознаки, нема проблем-овие удобни панталони за мажи се целосно без обележување за без чешање, целодневно носење. Квалитетна ткаенина - Овие удобни панталони се изработени од 50% памук/50% мешавина од полиестер. Лесно миење на машината - Машинско миење ладно со слични бои, внатре надвор ако е украсено. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. Не декорација на железо. Разновидно руно за во движење или во салата. Нашите машки џемпери за машки шампиони имаат вистинска тежина и удобност, без разлика дали се загревате или кога сакате да се ресетирате по салата. Нашите џемпери за џемпери за мажи се направени со нашиот шампион во средна тежина Power Blend® Fleece, што ги прави најдобриот избор за топлина и цврстина, без никаква тежина. Стилот со целосна должина и класичниот изглед им даваат на овие удобни џемпери исклучително вклопување што е совршено за удирање во теретана или одење на бегство. Неверојатно меки, овие удобни џемпери за мажи имаат вид на дебелина и сигурност што ви треба, така што тие ги одржуваат своите одлични и удобност без оглед колку и да играте. Чистиот, секојдневен стил на овие џемпери од руно го насочува вашиот изглед со маички и џемпери, плус странични џебови ги складираат вашиот телефон и најважните работи. Тие се направени со дополнителни детали за бод за цврстина, завршени со еластична лента за половината и цртеж за флексибилност, додека мекиот, четкан ентериер се чувствува одлично против кожата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата