Шарени Море Желка Автомобил Вратот Перница Во собата на 2 Удобно Поддршка На Вратот Потпирачот За Глава Перница Исполнет Мемориска Пена За Патување Автомобил Седи?

Шарени Море Желка Автомобил Вратот Перница Во собата на 2 Удобно Поддршка На Вратот Потпирачот За Глава Перница Исполнет Мемориска

Достапно за вашата нарачка
DEN 591.84
Залиха:

Надворешниот слој е удобен полиестер со вметнување мемориска пена. Дизајнот на нашата перница за автомобилско седиште е во согласност со вештачката механика, која ефикасно го штити цервикалниот ' рбет и одбива замор. Удобната Перница за Вратот на Автомобилот 2 ЕЕЗ има патент, кој лесно може да се отстрани, јадрото на перницата од мемориска пена не се пере, а надворешниот слој се отстранува и се пере. Мекиот и удобен потпирач за глава за автомобилско седиште е совршен за патување и секојдневна употреба. Погоден е за луѓе кои сакаат да гледаат филмови, да седат во канцеларија и да возат. Квалитетот и задоволството на клиентите се нашите врвни приоритети и ние ќе се потрудиме да ги подобриме. Ние сакаме да ви обезбедиме квалитетни производи и да ви обезбедиме добро искуство за купување. Надворешниот слој е удобен полиестер со вметнување мемориска пена. Дизајнот на нашата перница за автомобилско седиште е во согласност со вештачката механика, која ефикасно го штити цервикалниот ' рбет и одбива замор. Удобната Перница за Вратот на Автомобилот 2 ЕЕЗ има патент, кој лесно може да се отстрани, јадрото на перницата од мемориска пена не се пере, а надворешниот слој се отстранува и се пере. Мекиот и удобен потпирач за глава за автомобилско седиште е совршен за патување и секојдневна употреба. Погоден е за луѓе кои сакаат да гледаат филмови, да седат во канцеларија и да возат. Квалитетот и задоволството на клиентите се нашите врвни приоритети и ние ќе се потрудиме да ги подобриме. Ние сакаме да ви обезбедиме квалитетни производи и да ви обезбедиме добро искуство за купување. Перницата на автомобилот е во облик на коска, обликот на перницата на автомобилот целосна поддршка, слободно време и удобно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата