Shdiatool плочка дијамантска јадро на дупка, 1-1/2-инчен вежба битови плус шестоаголен адаптер за порцелански керамички мермер

Shdiatool плочка дијамантска јадро на дупка, 1-1/2-инчен вежба битови плус шестоаголен адаптер за порцелански керамички мермер

Достапно за вашата нарачка
DEN 447.84
Залиха:

1 Piece1-1/2-инчен (38мм) Дијамантски дупчење на дупки за дупчење и адаптер за 1 пар : Мелница за агол; максимална длабочина на работа : 50мм. Држечката бит лесно се работи на мелница за агол, 5/8 "-11 јадрото на конецот може да се постави на чекан за вежбање или електрична вежба со шестоаголник. Висококвалитетно дијамантско зрно обезбедуваат брзи и мазни камења за дупчење. Челик и силна сила со добар квалитет обезбедуваат долг живот. Суво/влажно дупчење за порцелански плочки мермер камен asonидарски тули нормален камен. Суво/влажно дупчење за порцелански плочки мермер камен asonидарски тули нормален камен. 1 Piece1-1/2-инчен (38мм) Дијамантски дупки за дупчење на јадрото и адаптерот од 1 п.п. за 5/8 "-11 конец машко до шестоаголник за бит на дијаманти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата