Шестоаголна Камуфлажа Во Скришум Капак На Тракерот За Воздушни Ознаки За Торба За Чување Заштитник На Држачот На Аеродромот

Шестоаголна Камуфлажа Во Скришум Капак На Тракерот За Воздушни Ознаки За Торба За Чување Заштитник На Држачот На Аеродромот

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Силикон. Произведено во САД Или Увезено. Материјал и Големина : овој сопствен држач За Воздушни Ознаки е изработен од силикон,може да ви донесе совршено чувство за рака. Големина : издржливиот Заштитник На Air Tah е дизајниран да мери 3,3 инчи на 1,5 инчи.Совршена големина за пакување на етикетата на вашата авиокомпанија. Лесен за инсталирање : овој држач за Воздушни Ознаки за печатење брзо се инсталира и лесно се отстранува.Без дополнителен приврзок за клучеви,можете лесно да ги следите вашите ставки без да го попречувате преносот на сигналот. Прилики : овој заштитен Заштитник За Воздушни Ознаки е широка употреба,можете да висат во постари лица,ранец,багаж,клучеви, миленичиња и сите што сакате да ги следите. Забелешка : преносливото куќиште за заштита На Воздушниот Ознака не го вклучува Воздушниот Ознака.Уживајте во вашиот шопинг. Заштитно Куќиште за Пренослив Држач За Воздушни Ознаки Со Ремен.Персонализиран капак на куќиштето за дизајн на држачот за тракери на apple airtag со куќиште од силиконски материјал и пренослив прстен за приврзок за клучеви,лесен за закачување каде сакате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата