Шета за чевли за чевли, мали цврсти чевли со дрвени чевли дрвени врата домаќинства повеќеслојни чевли чевли за складирање на палто за складирање, кои стојат неткае?

Шета за чевли за чевли, мали цврсти чевли со дрвени чевли дрвени врата домаќинства повеќеслојни чевли чевли за складирање на

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

1. Едноставна и нежна, разноврсна мода. Вертикалната форма избегнува директен контакт помеѓу единствениот и површината на таблата. Дизајнот на стапалото е постабилен и стабилен. 2. Материјалот е изработен од висококвалитетен даб, кој не е лесен за пробивање и деформирање, површинската текстура е прецизна, лак за животната средина нема чуден мирис, производството е исклучително, а бојата е добро избалансирана. 3. Заоблениот сечење хуманизиран дизајн не е изгребан, лесен за кревање, лесен за складирање, а дизајнот на контурата на лакот е поелегантен и дарежлив. 3. Дебелината на ламинат е постабилна и стабилна, спречувајќи го дизајнот на подот на триење да обрне внимание на деталите, дрвото е топло, а животот е добар. Дајте им на чевлите удобен дом. 1. Едноставна и нежна, разноврсна мода. Вертикалната форма избегнува директен контакт помеѓу единствениот и површината на таблата. Дизајнот на стапалото е постабилен и стабилен. 2. Материјалот е изработен од висококвалитетен даб, кој не е лесен за пробивање и деформирање, површинската текстура е прецизна, лак за животната средина нема чуден мирис, производството е исклучително, а бојата е добро избалансирана. 3. Заоблениот сечење хуманизиран дизајн не е изгребан, лесен за кревање, лесен за складирање, а дизајнот на контурата на лакот е поелегантен и дарежлив. 3. Дебелината на ламинат е постабилна и стабилна, спречувајќи го дизајнот на подот на триење да обрне внимание на деталите, дрвото е топло, а животот е добар. Дајте им на чевлите удобен дом. Depilaname Slippersmain Material Material Guber Woodcolor Wood Color, Brownstyle : Simple and Modern Pattern : Otherdditional Castems : Discombleyprocess : Процес на структура на дрво занаетчиство : Други ИТ прилагодливи : Nois the Taxi Tresportyable : Yesstyle Позиционирање : Квалитетно луксузување елементи : Елементи на логори : Господар на дневник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата