Шие сега шијте WOW хидрауличен стол за шиење

Шие сега шијте WOW хидрауличен стол за шиење

Достапно за вашата нарачка
DEN 4784.00
Залиха:

Шие и занаети удобно со часови со совршена лумбална поддршка. 5 тркачи за лесно движење. Бонус складирање под перница на седиштата. Висината на седиштето се прилагодува од 18-1/2 "до 22-1/2". Враќањето на столот е 28-1/2 "до 32-1/2". Перница на седиштата е ширина 18 инчи со длабочина од 16 инчи. Капацитет на тежина од 250 фунти. 1 година ограничена гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата