Шик со огнобојна Боја Мали 9 Парчиња Цврсти Бои Коса Модни Скринши Кадифени Еластични Ленти За Коса Крцкави Слатки Врски За Коса Јажиња За Жени Девојки Фенси Додато

Шик со огнобојна Боја Мали 9 Парчиња Цврсти Бои Коса Модни Скринши Кадифени Еластични Ленти За Коса Крцкави Слатки Врски За

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.84
Залиха:

Што Добивате : пакетот вклучува девет парчиња сребрени мали чкртаници. Нашите Минималистички меки чкртаници се достапни во многу брилијантни бои и неверојатни неутрални. Тие се направени од супер-мека кадифена ткаенина. Одлично за густа кадрава коса, па нежно, но сепак ја држи вашата коса безбедно. Многу удобен, мек допир. Нека бидете најмодерни. Квалитетен Материјал За Еластични Ленти : неискористениот внатрешен дијаметар е приближно 5 см/ 2 инчи. И може да се протега до 23см/9 инчи. Флексибилен и еластичен, силен против кршење, прилепување и абење, ви служи за периоди и цврсто ја држи косата без да влече или остава траги на неа. Тие се издржливи и имаат супер-силно истегнување, но сепак се меки и нежни за вашата коса. Разновидни Изведби : скринчите имаат широк спектар на апликации, погодни за сите видови типови коса, густи или фини и може да се носат на вашиот зглоб кога не ви се потребни, добро преземајќи го вашиот темперамент. Нашите меки чкртаници за коса се практични во дизајнирањето на вашите фризури, и без разлика дали се права коса, кадрава коса, опашка, пунџа или плетенка, тие можат да направат шармантни декоративни и визуелни ефекти. Одличен Подарок : сигурни Сме дека овие врвни скринши за коса ќе бидат најдобриот подарок за вашите пријатели, семејство и себе си. Врските за коса ќе бидат одличен подарок за девојчињата. 100% Без Ризик : ние секогаш строго го контролираме квалитетот на нашите производи, веруваме дека ќе бидете задоволни со нашите производи. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте не. Пакетот вклучува девет парчиња сребрени чкртаници. Нашите мали меки чкртаници се достапни во многу брилијантни бои и неверојатни неутрални. Едноставен, класичен и еднобоен, овој удобен додаток за коса е задолжителен за секојдневно носење и одличен начин да додадете искра во вашите свечени облеки. Тие се направени од супер-мека кадифена ткаенина. Одлично за густа кадрава коса, па нежно, но сепак ја држи вашата коса безбедно. Многу удобен, мек допир. Нека бидете најмодерни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата