Шилдон iPhone 11 Случај, Iphone 11 Паричник Случај, Вистинска Кожа Магнетна Покривка Kickstand Rfid Блокирање Картичка Слот СО Tpu Шокпроф Заштитен Капак Компатибилен со iPhone 11-Црна

Шилдон iPhone 11 Случај, Iphone 11 Паричник Случај, Вистинска Кожа Магнетна Покривка Kickstand Rfid Блокирање Картичка Слот

Достапно за вашата нарачка
DEN 495.84
Залиха:

Компатибилен со iphone 11 (Големина : 6.1", двојни Задни Камери) само уреди, не одговара на други телефони. Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да нарачате. Сите случаи НА ШИЛДОН се спакувани во извонредна кутија за подароци, одличен избор за подарок за вас. ВИСТИНСКА КОЖА+TPU ШКОЛКА - shieldon i Phone 11 кожни куќишта се прецизно изработени од горен слој вистинска кожа од крава. Овие крие се избрани за квалитет, сила, карактер и жито. Тие изгледаат стилски и чувствуваат природа и мека. Издржлив мек тпу внатрешен случај на целото тело доаѓа со амортизиран раб отпорен на удари и го обезбедува вашиот телефон од капки и нерамнини. Обезбедува одлична двослојна заштита за вашиот паметен телефон. НАПРЕДНО БЛОКИРАЊЕ НА РФИД-Повеќето Кредитни Картички ,d Карти и возачка дозвола се поставени ВО РФИД чип; РФИД скенерот лесно може да ги чита информациите за картичките без да ги допира. Шилдон iphone 11 паричник случај е дизајниран СО рфид заштита технологија која може да го блокира рфид сигнали и заштита на личните информации од неовластено скенери. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-1.Случајот со паричникот i Phone 11 има 3 слотови за картички и страничен џеб за пари или дополнителни картички; 2.Практичното магнетно затворање ги одржува сите ваши скапоцености на место уредно и безбедно; 3.Прецизни исечоци за звучници, камера и други функционални порти. Лесен пристап до сите функции без отстранување на случајот; 4.Невидливиот држач за удар може да се префрли во хоризонтална положба и да дејствува како цврст држач. Совршен за гледање на сите ваши омилени емисии. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-ние нудиме доживотна гаранција со нашите случаи. Доколку има проблеми со не-вештачки производи во врска со нашите случаи, ве молиме контактирајте не веднаш. НИЕ ЌЕ ви испратиме замена СЛУЧАЈ СЛОБОДЕН. * СОВЕТИ-колку Повеќе картички се ставаат, функцијата за магнетно затворање ќе биде послаба . Ве молиме ставете соодветна количина на картички. Кожен Случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата