Шишиња со шишиња со шишиња со шишиња со шишиња за проucирно масло стискаат празно складирање прецизно акрилно лепак мастило пластично шише лабораторија ML течна DIY и

Шишиња со шишиња со шишиња со шишиња со шишиња за проucирно масло стискаат празно складирање прецизно акрилно лепак мастило

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

СОВЕТ СВЕТСКИ СВЕТИ-Користете ги за без уметност и занаетчиство со содржина, лепила, бои и сјај. Шишиња за стискање на иглата- ова шише со апликатор е совршен додаток за сите работни места за апликација за прецизност. Шишиња со прецизни врски- погодни за индустриски лепила, мерење на течности, лепак од дрво, лепак, лепила, светлина,. Фино шише за лепак за врвот- погодно за држење течности, како што се тенок лепак, мастило, бои, масло и многу повеќе. Повторно користење, лесен за употреба и печење, може да се наполни со лепак, боја или други течности. DIY прецизни шишиња со врски- одлично за употреба за какви било поправки и ќе помогне околу домаќинството и канцеларијата за работа. Список на пакети 72 X Карактеристики на шишиња со апликатори - нашите шишиња за лепак за врвови се изработени од врвен материјал и се лесни за стискање. Пред-инјектираниот врв е изработен од материјал отпорен на 'рѓа и е повторно употреблив и диспендер за лепак. - Проucирните шишиња со врвови доаѓаат со 6 совети во боја за да ви помогнат да ги разликувате течностите лесно празни шишиња со врвови. - DIY, хартија, квил, рачно изработено, акрилно сликарство, занаетчии, сликари и така натаму мали шишиња за стискање. -Сиза : 3.00x3.00x9.00cm/1.18x1.18x3 Пластично шише со игла. -Која : Како што е прикажано иглата за прецизно шише - шишето со апликаторот е занаетчиски проекти и може да се направи апликатор за прецизни врски со течности и игли. - Шишињата за апликатори за прецизност на врски се многу корисна алатка за Quills и други проекти за кои се потребни мали количини на лепак, мастило и други течности шише за апликатор за прецизност. -Пакција : шише за лепак за прецизност од 30мл -материјал : не'рѓосувачки челик, шишиња со шишиња со масло од PE Описпластични шишиња со капнување, изработени од PE и материјал од не'рѓосувачки челик, доволно за вашето долгорочно користење. Пребарување на диспензерот со течен флукс на шише со апликатор? Нашето шише со апликатор за лепак ќе биде најдобриот избор за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата