Шлаџ Комерцијални ND70PDTLR605 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Функција Во Училница, Дизајн На Тубуларна Рачка, Светла Месинг Завршница

Шлаџ Комерцијални ND70PDTLR605 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Функција Во Училница, Дизајн На Тубуларна Рачка, Светла

Достапно за вашата нарачка
DEN 6165.12
Залиха:

УЛ Наведени за 3 час оган врата. C123 еверест клуч со 2 никел сребрена сече клучеви. Опсег на врата 1-5/8 "- 2-1/8 "за сите функции освен ND85; 1 3/4" - 2" за ND85. 1/2 " Фрли. Тестирано на најмалку 3 пати од барањето ОД 1.000.000 ЦИКЛУСИ АНСИ одделение 1. СЕРИЈАТА ОРЛ одамна е една од најпродаваните механички брави На Шлаџ со добра причина - таа е цврста, издржлива, оценета од 1 Степен и одговара на широк спектар на апликации. Сега ја направивме нашата доверлива БРАВА ОД СЕРИЈАТА ND уште подобра со тоа што го олеснивме инсталирањето. Ги додадовме овие подобрувања затоа што знаеме дека бравата инсталирана правилно првиот пат ќе трае подолго и ќе работи подобро. Резултат : поголем мир на умот дека секоја врата е безбедна и обезбедена со брава изградена да трае.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата