Шлаге Комерцијални АЛ53ЈУП643 Ал Серија Одделение 2 Цилиндрична Брава, Влезна Функција За Вртење/Притискање На Копчето, Дизајн На Рачката На Јупитер, Постара Бронзен?

Шлаге Комерцијални АЛ53ЈУП643 Ал Серија Одделение 2 Цилиндрична Брава, Влезна Функција За Вртење/Притискање На Копчето, Дизајн

Достапно за вашата нарачка
DEN 2905.92
Залиха:

УЛ Наведени за 3 час оган врата. Помалку цилиндар за заклучување. Опсег на врата 1-3/8" - 1-7/8". 1/2 " Фрли. Ладно валани челични, обработени и навојни центри и навртки за заклучување спречуваат олабавување на бравата со безбедно прицврстување на шасијата на вратата. УЛ Наведени за 3 час оган врата. Помалку цилиндар за заклучување. Опсег на врата 1-3/8" - 1-7/8". 1/2 " Фрли. Ладно валани челични, обработени и навојни центри и навртки за заклучување спречуваат олабавување на бравата со безбедно прицврстување на шасијата на вратата. Во Шлаге знаеме дека секој производ што ќе го наведете мора да издржи постојана употреба, истовремено задоволувајќи ги вашите потреби за безбедност на секое ниво. Нашите брави Од Серијата АЛ се дизајнирани да обезбедат ПРИСТАПНОСТ во согласност СО АДА и постојани, сигурни перформанси. Серијата АЛ е најдобра за згради со среден до висок проток на сообраќај, како што се внатрешни канцелариски врати, банки, малопродажни простори и области за гости во хотели. СО ОЦЕНКА 2 АНСИ, и стилови и завршетоци за да одговараат на дизајнот на вашата зграда, Серијата АЛ-Се вклопува токму таму каде што ви треба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата