ShockProof Protective Case Premium PU кожа случај компатибилен со Samsung Galaxy Tab S5E 10.5 T720/T725, СМЕТНА магнетна флип -склоп случај со слот за картички/автоматско заштитено за спиење Заштит?

ShockProof Protective Case Premium PU кожа случај компатибилен со Samsung Galaxy Tab S5E 10.5 T720/T725, СМЕТНА магнетна флип

Достапно за вашата нарачка
DEN 498.40
Залиха:

Случај за заштита на куќиште за заштита од отвор 【Компатибилност】 Специфично дизајниран со Samsung Galaxy Tab S5 E 10.5 T720/T725 случај. Погрешен производ. 【Премиум материјал】 Овој кутија за таблети со шок, изграден од трајно PU (синтетички) кожа надворешност и мек TPU микрофибер ентериер, го прави капакот да изгледа повеќе класичен и го штити вашиот уред за таблети од таблетот. 【Магнетско затворање и штанд на капакот на флип】 Вграден магнетна лента, магнетна размавта за да ја задржите затворена и да бидете заштитени, ја штити вашата работа. Дизајн на ленти против лизгање, не грижете се за лизгање кога поддржувате, слотови способни да поставите агли на штанд, да го ослободите вирусот на вратот и рамото. 【Прецизни исечоци и слотови за картички】 Сите карактеристики на копчето и исечоци се таму каде што треба да бидат, оставајќи многу простор околу исечоците компатибилни со лесна врска. (Лесно копче за одговор). Постојат 3 слотови за картички внатре, џебот за картички е дизајниран компатибилен со вас за да ги чува вашите деловни картички, банкарски картички. Случај за заштита на куќиште за заштита од отвор 【Компатибилност】 Специфично дизајниран со Samsung Galaxy Tab S5 E 10.5 T720/T725 случај. Погрешен производ. 【Премиум материјал】 Овој кутија за таблети со шок, изграден од трајно PU (синтетички) кожа надворешност и мек TPU микрофибер ентериер, го прави капакот да изгледа повеќе класичен и го штити вашиот уред за таблети од таблетот. 【Магнетско затворање и штанд на капакот на флип】 Вграден магнетна лента, магнетна размавта за да ја задржите затворена и да бидете заштитени, ја штити вашата работа. Дизајн на ленти против лизгање, не грижете се за лизгање кога поддржувате, слотови способни да поставите агли на штанд, да го ослободите вирусот на вратот и рамото. 【Прецизни исечоци и слотови за картички】 Сите карактеристики на копчето и исечоци се таму каде што треба да бидат, оставајќи многу простор околу исечоците компатибилни со лесна врска. (Лесно копче за одговор). Постојат 3 слотови за картички внатре, џебот за картички е дизајниран компатибилен со вас за да ги чува вашите деловни картички, банкарски картички. СЛУЧАЈ СТРАНИЦА СОСТОЈБА НА СОСТОЈБИОТ ПРОТИВОРНИ ТЕЛЕФОЛЕКТ КАСЕКОМПАТИТИВНИ МОДЕЛИ : Компатибилен со Samsung Galaxy Tab S5 E 10.5 T720/T725 Таблет Карактеристики на таблети : Внатрешните џебови би можеле да држат картички. читање или гледање видеа.Протектирајте таблета од лизгање, гребнатини и отпечатоци од прсти. услугата живот. Општини компатибилни со моќност, ушите, камерата итн. Сите се прецизни позиционирани без опструкција. Ве молиме Забелешка : Ако имате какви било прашања од нашиот случај, ве молиме слободно контактирајте со нас во кое било време. Сигурно дека целото прашање може да се реши правилно. Боите прикажани на слики може малку да се разликуваат од вистинскиот производ заради поставките за осветлување и боја. Што е во пакетот : 1xdropproof Case.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата