шолја чаша додуна Дома Едноставна Керамичка Вода Европско Креативно Млеко Кафе Шолја Личност Канцеларија Кафе Чаша 400 Мл

шолја чаша додуна Дома Едноставна Керамичка Вода Европско Креативно Млеко Кафе Шолја Личност Канцеларија Кафе Чаша 400 Мл

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

●КВАЛИТЕТНА И УБАВАESЕТИКА●Толку уникатен и класичен дизајн. Тие дефинитивно ќе го импресионираат вашето семејство и пријатели!.Ако имате било каков проблем со нашите чаши/чаши по добивањето, ве молиме слободно контактирајте не, ветуваме дека ќе вложиме максимални напори да го решиме.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : 1. ●КВАЛИТЕТНА И УБАВАESЕТИКА●Толку уникатен и класичен дизајн. Карактеристики : Едноставен дизајн кој има елегантен индустриски изглед, без разлика дали е во традиционалниот канцелариски или семеен работен простор, добар додаток на работната површина.Микробранова печка безбедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата