Шрафцигер 50 парчиња дополнителен долг малку постави 75мм долг брзо ослободување шрафцигер бит држач за безбедност на бит постави хексадецимален бит

Шрафцигер 50 парчиња дополнителен долг малку постави 75мм долг брзо ослободување шрафцигер бит држач за безбедност на бит постави

Достапно за вашата нарачка
DEN 859.84
Залиха:

Пакетот вклучува : 50 PCS/SET * SHICKDRIVER POST SLEVE SET 1 PC * Прозорец за малопродажба. Магнетски држач за бит CR-V битови испорачани во кутија за складирање обликувано со удар. Спицификација : . Bits Torx : T8-10-15-20-25-27-30-35-40. Tamper Decof Torx Bits : T10-15-20-25-30. Пакетот вклучува : 50 PCS/SET * SHICKDRIVER POST SLEVE SET 1 PC * Прозорец за малопродажба. Магнетски држач за бит CR-V битови испорачани во кутија за складирање обликувано со удар. Спицификација : . Bits Torx : T8-10-15-20-25-27-30-35-40. Tamper Decof Torx Bits : T10-15-20-25-30. Карактеристики : Магнетски држач за бит CR-V битови испорачани во куќиште за складирање обликуван со удар : Окус битови : T8-10-15-20-25-27-30-35-40 TAMPER Докак OCCUS BITS : T10-15-20-25- 30 битови на спојката : 1-2-3 Tor Q битови : 6-8-10 Spline Bits : M5-6-8 Tri-Wing Bits : 1-2-3-4 квадратни битови : 1-2 Spanner Bits : 4-6- 8-10mmflat битови : 4-5-6mm Occus Bits : PH 1-2 Pozidrive Bits : PZ 1-2 Tamper Докак HEX BITS : 2-2.5-3-4-5-6 MM хексадеци : 1. 100% сосема нов и висок квалитет2. Тип : Screwpriver Post Occus Set 3. Материјал : легура челик 4. Големина : 75мм пакет вклучува : 50pcs/сет * шрафцигер пост OCCOS Set 1 PC * Специфики за малопродажба на боксем : Материјал : Никел-хром легура челик со рачка или не : nois прилагодена : nofeatures : Мини, мултифункционални тип на глава : Occus, Hex, Spanner Package : 30-49pcsmagnetice : Notype : Shinkdriver Set Model Број : GJ01376 SIZE : 19 * 13 * 4 CMSCREAR Големина на главата : 1/4 Type : Screwderiver Post Ofcus Setmaterial : Alloy Stelefure : u sofed/cross/збор /Plumsize : 75мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата