Шумски Парк Предупредување Знак  Метал Калај Знак Внимание Област патролирани Од Луди Пилешко Дама Паб Дома Гроздобер 8x12 инчен

Шумски Парк Предупредување Знак  Метал Калај Знак Внимание Област патролирани Од Луди Пилешко Дама Паб Дома Гроздобер 8x12 инчен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

●Материјал : калај/Метал. Големина : 12 Х 8 Инчи / 20 Х 30 См, Секој Метален Знак Има Четири Претходно Дупчени Дупки Во Аглите За Лесна Инсталација На Идот. `+ Претходно Дупчат Дупки За Лесно Виси. Лесен За Чистење И Лесен За Бришење. Од Безбедносни Причини, Рабовите На Секој Знак Од Калај Се Внимателно Дизајнирани Така Што Рабовите Се Мазни И Рамни И Нема Да Ви Наштетат На Рацете. ●Класичен Гроздобер Декор, Овие Ретро Колекционерски Лимени Знаци Се Забавна И Привлечна Декорација За Вашиот Дом, Канцеларија, Бар, Ресторан, Студентска Соба, Пештера Или Гаража! Погоден За Внатрешна Или Надворешна Употреба. Обезбедуваме Одлична Услуга По Продажбата, Нудиме Наплата И Враќање, Па Доколку Имате Какви Било Прашања, Слободно Контактирајте Не. "Материјал : Калај/Метал.Големина : 8х12 инчи. Претходно дупчат дупки за лесно виси. Овие метални лимени знаци можат да создадат класична атмосфера.Можете да ги користите како украси за барови, кафулиња, ресторани, клубови, спални, гаражи, кујни, ништо. Ние внимателно пакување и заштита на секое парче метал калај знак продаваат за да се осигура дека тоа е целосна и исклучителна кога ќе ја добиете вашата сакана точка.".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата