Сили МИГ/1К/СС08 Нерѓосувачки Челик Миг Жица 1кг 0,8 мм 30893 Одделение

Сили МИГ/1К/СС08 Нерѓосувачки Челик Миг Жица 1кг 0,8 мм 30893 Одделение

Достапно за вашата нарачка
DEN 1449.60
Залиха:

Врвен квалитет рана заварување жица. Произведено во БС ЕНВИЗО 14341 : 2008. Дијаметар : 0, 8 мм. Врвен квалитет рана заварување жица. Произведено во БС ЕНВИЗО 14341 : 2008. Дијаметар : 0, 8 мм. Врвен квалитет рана заварување жица произведени ВО БС EN ISO 14341 : 2008.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата