Силиконски гумен лист 200х200мм бела плоча Мат силиконски чаршафи 1/2/4/5мм дебелина отпорен на топлина VMQ гумен гумен заптивка - лист -

Силиконски гумен лист 200х200мм бела плоча Мат силиконски чаршафи 1/2/4/5мм дебелина отпорен на топлина VMQ гумен гумен заптивка

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.84
Залиха:

Големина : 200x200x1mm. Стандарден или нестандарден : стандард. Облик : рамен заптивка. Материјал : Силикон. Име на артикалот : Ptfe Board Material : Ptfe Color : White Thickness : 1/3/5/6/8/10 MMITEM Специфичности : Стандарден или нестандарден : Стандардна маичка : рамен заптивка за заптивка : Силиконоригин : Силиконоригин : Силиконорин : Силиконоричен : Силиконом : Силиконоколор : Големина : l*w*csusage : гумен лист отпорен на топлина перница : бела плоча Мат силиконски листови пакет : 1 пц силиконски лист.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата