Силиконски Ленти За Амазфит Бип 3 Про/ Бип 3/ Бип У Про/ Бип У/ Бип С/ Бип Лајт/ Бип С Лајт/ Амазфит ГТР 42 мм, 20мм 3 Пакет Мека Замена За Брзо Ослободување Нараквица Со Едно

Силиконски Ленти За Амазфит Бип 3 Про/ Бип 3/ Бип У Про/ Бип У/ Бип С/ Бип Лајт/ Бип С Лајт/ Амазфит ГТР 42 мм, 20мм 3 Пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 175.84
Залиха:

Затворање на бравата. ●ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ ● заменскиот опсег со ширина од 20мм е компатибилен Со Amazfit Bip 3 Pro, Amazfit Bip 3, Amazfit Bip S Pro, Amazfit Bip S Lite, Amazfit Bip S Lite,Amazfit GTR 42 mm. ве Молиме добијте ги информациите за моделот на часовникот порано. ВНИМАНИЕ : паметниот часовник не е вклучен. ● ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ пиновите за брзо ослободување се направени со беспрекорна технологија за поврзување и се вградени во два краја на нараквицата. Лизнете ја иглата во засекот на часовникот и држете ги двете страни на конекторот заклучени на засекот на часовникот, турнете ја иглата навнатре, лизнете го другиот крај внатре. Поседувајте убаво искуство со носење со него по добро инсталирање. `+ЛЕСНО прилагодете ја лесната за прилагодување на должината на силиконската лента за да одговара на вашиот зглоб и поправете ги ремените на часовникот околу вашиот зглоб со нежниот дизајн на бравата. Една големина одговара на сите. Се вклопува за 6,7" -8,7" (170мм-220мм) зглоб и 0,79 " (20мм) во ширина. ●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ●лентите за замена на паметни часовници се изработени од флексибилен и мек силикон, пријателски за кожата, лесен, водоотпорен и отпорен на пот. Многу удобно за носење. Спречува иритација на кожата и персонализирајте го часовникот. Убав избор за активности во затворени простории и на отворено, работа , учење, џогирање и други активности. €ОДЛИЧНА УСЛУГА за КЛИЕНТИ q пакетот што пристигнува вклучува 3 заменски ленти со различни бои. Ако имате какви било прашања по добивањето На нашите силиконски заменски ленти од 20 мм, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата е-пошта што е можно поскоро. Мека Амзпас Часовник Замена Бандур Продавница е концентрирана на производство и онлајн продажба на паметни часовник замена бенд.Ние нудиме на клиентите со висок квалитет и новина замена бенд, со цел да се развие многу видови на уникатен дизајн на бендот со различни бои. За да можете да имате повеќе избори за украсување на вашиот паметен часовник и да го покажете вашиот личен карактер. Ќе има еден што одговара за вас.Ова е нов дизајн За серијата Паметни часовници Амазфит ГТР. Едноставна тока за лесно носење.Материјал : мек, водоотпорен, против пот и издржлив силиконски материјал.Инсталација : едноставна работа и лесна за прицврстување. Лизнете ги вградените иглички за брзо ослободување и прецизно заклучете ги во засекот на паметниот часовник. Компатибилност : За Амазфит Бип 3 Про паметен часовник за Амазфит Бип 3 паметен часовник За Амазфит Бип У про паметен часовник За Амазфит бип паметен часовник За Амазфит бип с паметен часовник за Амазфит Бип лајт паметен часовник За Амазфит бип паметен часовник за Амазфит бип с паметен часовник опсег на рачен зглоб : 6.7"-8.7" (170мм-220мм)одлично за многу прилики : Костум За внатрешни и надворешни активности, вклучувајќи вежбање, Џогирање, Трчање, Учење, работа, спиење И Други Активности. Поседување удобно и одлично искуство при носење при носење.Убав избор за членовите на вашето семејство, пријатели, роднини и други.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата