Симпатична крава топлина и отпорна на лизгање на рерна Митс, мултифункционални држачи за кујна за кујна за кујна

Симпатична крава топлина и отпорна на лизгање на рерна Митс, мултифункционални држачи за кујна за кујна за кујна

Достапно за вашата нарачка
DEN 336.00
Залиха:

Избегнувајте ги тие катастрофи во кујната : Овие митници во рерната се флексибилни, дише, не-лизгање, меката постава за полиестер-котон, исто така, додава дополнителен слој за заштита и удобност. И држете ги рацете флексибилни дури и откако ќе ги носите нашите ракавици за рерна. Дополнителна заштита на раката : 60% од вас сакаа заштита од целосна охрабрување, па затоа ги направивме нашите митници за рерна подолго за да ги заштитиме вашите подлактици на шпоретот, рерната, скара, во основа, каде и да е топлината. Применливо сценарио : Погодно е за откривање на капакот на кујната, микробранова печка, печка и скара на отворено. Дизајнот на страничниот јаже е погоден за виси и складирање. Лесно за чистење и машини што се перат : Овие држачи за печка и тенџере лесни за чистење, машина за миење на ладна вода што може да се мие на ладна вода, безбедно, суво суво. Сет на вредност од 3 парчиња : Карактеристики 2 мит на рерна (5,7 во x 11 in) и 1 држач за тенџере (8 во x 8 in). Направено од водоотпорен полиестерска ткаенина + анти-скалден материјал. Избегнувајте ги тие катастрофи во кујната : Овие митници во рерната се флексибилни, дише, не-лизгање, меката постава за полиестер-котон, исто така, додава дополнителен слој за заштита и удобност. И држете ги рацете флексибилни дури и откако ќе ги носите нашите ракавици за рерна. Дополнителна заштита на раката : 60% од вас сакаа заштита од целосна охрабрување, па затоа ги направивме нашите митници за рерна подолго за да ги заштитиме вашите подлактици на шпоретот, рерната, скара, во основа, каде и да е топлината. Применливо сценарио : Погодно е за откривање на капакот на кујната, микробранова печка, печка и скара на отворено. Дизајнот на страничниот јаже е погоден за виси и складирање. Лесно за чистење и машини што се перат : Овие држачи за мит на рерна и тенџере лесни за чистење, машина за миење на ладна вода што може да се мие на ладна вода, безбедно, суво суво. Сет на вредност од 3 парчиња : Карактеристики 2 мит на рерна (5,7 во x 11 in) и 1 држач за тенџере (8 во x 8 in). Направено од водоотпорен полиестерска ткаенина + анти-скалден материјал. Супериорна рака, зглобот и контра -заштита : Оваа вредност на рерна мити и држачи за тенџере поставени за подобра употреба на кујна и скара. Со овој сет од 3 парчиња, можете да се грижите малку помалку работејќи преку топол пламен, печки, печки или скари, особено кога извлекувате топли тави, кревање на топла плочи за пареа, или ставање на сад на вашата убава маса.ideal за Вашата кујна, издржлива и високо функционална за домаќинството и одличен подарок Изберете за Божиќ или Денот на благодарноста! Посебна белешка : Поради различни методи за мерење, нормално е податоците за големината да имаат грешка во рок од 1-2 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата