Синергија дигитален бар-код за скенер батерија, компатибилна со скенерот за баркод во Vocollect A700, ултра висок капацитет, замена за батеријата Vocollect BT-902

Синергија дигитален бар-код за скенер батерија, компатибилна со скенерот за баркод во Vocollect A700, ултра висок капацитет,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Батеријата што се надополнува компатибилна со VOCollect BT-902. Работи за скенер за баркод A700 и многу други модели. Li-Ion, 3.7 V, 6600m Ah. Оваа батерија е направена со високо квалитетни јапонски ќелии, таа е дизајнирана да ги исполни или надминува оригиналните перформанси на батеријата. Долготрајна, ултра батерија со капацитет - 3 -годишна гаранција. Батеријата што се надополнува компатибилна со VOCollect BT-902. Работи за скенер за баркод A700 и многу други модели. Li-Ion, 3.7 V, 6600m Ah. Оваа батерија е направена со високо квалитетни јапонски ќелии, таа е дизајнирана да ги исполни или надминува оригиналните перформанси на батеријата. Долготрајна, ултра батерија со капацитет - 3 -годишна гаранција. Синергија дигитален бар-код за скенер батерија, компатибилна со скенер за баркод во вокалк A700, (Li-Ion, 3.7 V, 6600mah) Ултра висок капацитет, замена за волоктирање BT-902 Спецификации на батеријата : Батерија Хемистрија : LI-јонволтажа : 3.7 Vcapacity : 6600 MAHCOMPATIBLE со : VOCLECTECT BT-902 Battery Works за : Scanner на баркод A700 и многу други.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата