Синергија дигитална телефонска батерија безжична безжична батерија, компатибилна со Nortel NT7B65KSE6 безжичен телефон, ултра висок капацитет, замена за батеријата Nortel NT7

Синергија дигитална телефонска батерија безжична безжична батерија, компатибилна со Nortel NT7B65KSE6 безжичен телефон, ултра

Достапно за вашата нарачка
DEN 336.80
Залиха:

(Ni-MH, 3.6 V, 700m Ah). Замена на батеријата за батеријата Nortel NT7 B65 KL. Направени со висококвалитетни јапонски клетки. 100% компатибилен со вашата OEM батерија - 3 -годишна гаранција. (Ni-MH, 3.6 V, 700m Ah). Замена на батеријата за батеријата Nortel NT7 B65 KL. Направени со висококвалитетни јапонски клетки. 100% компатибилен со вашата OEM батерија - 3 -годишна гаранција. Синергија дигитална батерија без безжични телефони, компатибилна со Nortel NT7 B65 KSE6 безжичен телефон, (Ni-MH, 3.6 V, 700m Ah) Ултра висок капацитет, замена за Nortel NT7 B65 KL Спецификации на батеријата : Ni-MHVOLTAGE : 3.6 VCAPACITY : 700 MAHCOMPABTIOL За : Nortel NT7 B65 KSE6 безжичен телефон и многу други.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата