Сино Розова Биоразградлив Сјај за Фестивали. Козметички Одделение Лице Сјајот, Косата Сјајот, Очите Сјајот и Телото Сјајот. Фестивалски Сјај, Рејв Сјај, Фестивалск?

Сино Розова Биоразградлив Сјај за Фестивали. Козметички Одделение Лице Сјајот, Косата Сјајот, Очите Сјајот и Телото Сјајот.

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Електрик Биоразградливиот Сјај е целосно природен сјај на телото! Нашите буци сјајни комплети се рачно измешани Во Калифорнија и вклучуваат повеќе големини на козметички сјај направени од растенија а не од пластика!. Секоја холографска сјајна вијала има над 5 грама фестивалски сјај, или околу 2 десетици намени! Нашите биоразградливи сјајни комплети се холографски сјајни мешавини направени за сјај на ноктите, сјај на косата и сјај на телото. Нашиот сјај на телото е изворен од Дрвото Еукалиптус, наспроти пластиката како и другите буци сјај или лабав сјај. Ова го прави нашиот биоразградлив сјај 30-40% помек на вашата кожа од другиот сјај на лицето. Со секоја продажба на нашиот густ сјај донираме дел од приходите за напорите за зачувување на океаните што го прави овој фестивал сјај совршен додаток на вашите одлични додатоци или фестивалски додатоци. Антимон слободен! Не се тестираат на животни и нашето пакување е направено од рециклирана хартија. Вегански и суровост слободен! Холографски сјај за Сјајот На Косата, Сјајот на Ноктите и Сјајот На Лицето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата