Сите Надвор Одмаздници #1e VF/NM; Марвел стрип | Џ. Скот Кембел

Сите Надвор Одмаздници 1e VF/NM; Марвел стрип | Џ. Скот Кембел

Достапно за вашата нарачка
DEN 111.84
Залиха:

Напишано од Дерек Ленди. Илустрирано Од Грег Ленд. Точка : Сите Надвор Одмаздници #1е Издавач : Марвел Корица Уметник : Џ. Скот Кембел Писател : Дерек Ланди Уметник : Грег Земјиште оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата