Скараб #3 ВФ/НМ ; ДЦ/Вртоглавица стрип | Глен Фабри

Скараб 3 ВФ/НМ ; ДЦ/Вртоглавица стрип | Глен Фабри

Достапно за вашата нарачка
DEN 79.84
Залиха:

Напишано Од Џон Смит. Илустрирано Од Скот Итон. Точка : Скараб #3 Издавач : Дц/Вртоглавица Покрие Уметник : Глен Фабри, Тони Лука Писател : Џон Смит Уметник : Шкотски Итон Приказни : Подвижни Празници оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата